CEM TREVOL LLEIDA

30 de setembre

Tipus de vista


  1. BIKE

    0 / 24 RUBEN SALA VERMELLA 50 min
  2. OMNIA CORE

    0 / 6 MIRIAM SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  3. AQUAGYM

    0 / 20 OLGA PISCINA AQUAGYM 50 min
  4. PILATES

    0 / 19 MIRIAM SALA VERDA 50 min
  5. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  6. BIKE

    0 / 24 OLGA SALA VERMELLA 50 min
  7. BODYPUMP

    0 / 22 RUBEN SALA GROGA 50 min
  8. ESQUENA SANA

    0 / 19 MIRIAM SALA VERDA 50 min
  9. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  10. ZUMBA

    0 / 22 ABELEN SALA GROGA 50 min
  11. OMNIA CORE

    0 / 6 GEMMA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  12. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  13. BODYCOMBAT

    0 / 22 OLGA SALA GROGA 50 min
  14. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  15. AQUAGYM

    0 / 20 LUCIANO PISCINA AQUAGYM 50 min
  16. BODYPUMP

    0 / 22 OLGA SALA GROGA 50 min
  17. OMNIA CORE

    0 / 6 JOSHUA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  18. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  19. ZUMBA

    0 / 22 ABELEN SALA GROGA 50 min
  20. OMNIA CORE

    0 / 6 KIKE SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  21. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  22. BODYBALANCE

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  23. AQUAGYM

    0 / 20 LUCIANO PISCINA AQUAGYM 50 min
  24. TRÈVOL FUNCIONAL

    0 / 20 JOSHUA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 50 min
  25. BODYPUMP

    0 / 22 VICTOR SALA GROGA 50 min
  26. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  27. PILATES II

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  28. RUNNING

    0 / 15 LUCIANO SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 60 min
  29. ESQUENA SANA

    0 / 19 VICTOR SALA VERDA 50 min
  30. OMNIA CORE

    0 / 6 LUCIANO SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min

1 d'octubre

  1. TONIFICACIÓ

    0 / 22 MIRIAM SALA GROGA 50 min
  2. OMNIA CORE

    0 / 6 RUBEN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  3. AQUAGYM

    0 / 20 MIRIAM PISCINA AQUAGYM 50 min
  4. BODYBALANCE

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  5. TONIFICACIÓ

    0 / 22 OLGA SALA GROGA 50 min
  6. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  7. BIKE

    0 / 24 RUBEN SALA VERMELLA 50 min
  8. IOGA

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  9. AQUAGYM

    0 / 20 OLGA PISCINA AQUAGYM 50 min
  10. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  11. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  12. BODYPUMP

    0 / 22 IVAN SALA GROGA 50 min
  13. AQUAGYM

    0 / 20 JOSHUA PISCINA AQUAGYM 50 min
  14. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  15. BIKE

    0 / 24 JOSHUA SALA VERMELLA 50 min
  16. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  17. OMNIA CORE

    0 / 6 JOSHUA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  18. HITT

    0 / 22 LUCIANO SALA GROGA 45 min
  19. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  20. PILATES

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  21. OMNIA CORE

    0 / 6 JOSHUA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  22. TRÈVOL DANCE

    0 / 22 ABELEN SALA GROGA 50 min
  23. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  24. TRÈVOL FUNCIONAL

    0 / 20 IVAN ZONA FUNCIONAL 50 min
  25. IOGA

    0 / 19 MARINA SALA VERDA 50 min
  26. AQUAFITNESS

    0 / 20 LUCIANO PISCINA AQUAFITNESS 50 min
  27. BODYSTEP

    0 / 22 JOSHUA SALA GROGA 50 min
  28. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  29. BODYBALANCE

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  30. OMNIA CORE

    0 / 6 LUCIANO SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min

2 d'octubre

  1. BIKE

    0 / 24 RUBEN SALA VERMELLA 50 min
  2. OMNIA CORE

    0 / 6 OLGA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  3. AQUAGYM

    0 / 20 RUBEN PISCINA AQUAGYM 50 min
  4. BIKE

    0 / 24 OLGA SALA VERMELLA 50 min
  5. PILATES

    0 / 19 VICTOR SALA VERDA 50 min
  6. ZUMBA

    0 / 22 ABELEN SALA GROGA 50 min
  7. OMNIA CORE

    0 / 6 MIRIAM SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  8. BODYPUMP

    0 / 22 RUBEN SALA GROGA 50 min
  9. ESQUENA SANA

    0 / 19 VICTOR SALA VERDA 50 min
  10. OMNIA CORE

    0 / 6 OLGA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  11. BIKE

    0 / 24 JOSHUA SALA VERMELLA 50 min
  12. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  13. AQUAGYM

    0 / 20 LUCIANO PISCINA AQUAGYM 50 min
  14. OMNIA CORE

    0 / 6 LUCIANO SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  15. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  16. BODYPUMP

    0 / 22 VICTOR SALA GROGA 50 min
  17. ESQUENA SANA

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  18. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  19. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  20. IOGA

    0 / 19 MARINA SALA VERDA 50 min
  21. ZUMBA

    0 / 22 ABELEN SALA GROGA 50 min
  22. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min

3 d'octubre

  1. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  2. BIKE

    0 / 24 RUBEN SALA VERMELLA 50 min
  3. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  4. BODYPUMP

    0 / 22 RUBEN SALA GROGA 50 min
  5. AQUAGYM

    0 / 20 RUBEN PISCINA AQUAGYM 50 min
  6. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  7. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  8. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  9. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min

4 d'octubre

  1. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  2. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  3. TONIFICACIÓ

    0 / 22 VICTOR SALA GROGA 50 min
  4. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  5. OMNIA CORE

    0 / 6 IVAN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min

5 d'octubre

  1. BIKE

    0 / 24 RUBEN SALA VERMELLA 50 min
  2. OMNIA CORE

    0 / 6 OLGA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  3. BODYBALANCE

    0 / 19 MIRIAM SALA VERDA 50 min
  4. AQUAGYM

    0 / 20 MARTA PISCINA AQUAGYM 50 min
  5. BIKE

    0 / 24 MARTA SALA VERMELLA 50 min
  6. PILATES

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  7. BODYPUMP

    0 / 22 RUBEN SALA GROGA 50 min
  8. OMNIA CORE

    0 / 6 OLGA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  9. BODYSTEP

    0 / 22 MIRIAM SALA GROGA 50 min
  10. ESQUENA SANA

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  11. OMNIA CORE

    0 / 6 RUBEN SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  12. BIKE

    0 / 24 OLGA SALA VERMELLA 50 min
  13. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  14. BIKE

    0 / 24 JOSHUA SALA VERMELLA 50 min
  15. BODYCOMBAT

    0 / 22 OLGA SALA GROGA 50 min
  16. AQUAGYM

    0 / 20 JAVIER PISCINA AQUAGYM 50 min
  17. IOGA

    0 / 19 CLARA SALA VERDA 50 min
  18. HITT

    0 / 22 LUCIANO SALA GROGA 45 min
  19. BIKE

    0 / 24 JOSHUA SALA VERMELLA 50 min
  20. OMNIA CORE

    0 / 6 VICTOR SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  21. BODYPUMP

    0 / 22 LUCIANO SALA GROGA 50 min
  22. BODYBALANCE

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  23. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  24. AQUAGYM

    0 / 20 LUCIANO PISCINA AQUAGYM 50 min
  25. OMNIA CORE

    0 / 6 KIKE SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min
  26. BODYSTEP

    0 / 22 JOSHUA SALA GROGA 50 min
  27. ESQUENA SANA

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  28. BIKE

    0 / 24 VICTOR SALA VERMELLA 50 min
  29. BODYCOMBAT

    0 / 22 KIKE SALA GROGA 50 min
  30. TRÈVOL FUNCIONAL

    0 / 20 JOSHUA SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 50 min
  31. PILATES

    0 / 19 IVAN SALA VERDA 50 min
  32. OMNIA CORE

    0 / 6 LUCIANO SALA FITNESS OMNIA + OUTDOOR 30 min